ЗМІ про нас

Стаття про допомогу компанії «БРОВАРИ-ВТОРМА» учасникам АТО

Менше двох тижнів залишилось до Нового Року і з дня на день розпочнеться період святкових корпоративів. Однак не на всіх броварських підприємствах 2014-й рік проводжатимуть веселими гуляннями та посиденьками з колегами у ресторані. Зважаючи на події, що відбуваються нині на Сході України, а також на кількість броварчан, які захищають нашу країну у зоні АТО, трудовий колектив однієї з броварських компаній з переробки сміття вирішив відмовитись від новорічної вечірки й передав зекономлені кошти волонтерам, які допомагають українським солдатам. У компанії сподіваються, що й інші підприємства підхоплять цю естафету та підтримають бійців, що воюють за мирне майбутнє України. 


Відеоматеріал ICTV про проект роздільного збору сміття


Стаття про проведення компанією "БРОВАРИ-ВТОРМА" навчальних екологічних уроків в школах міста

Протягом кількох місяців у броварських навчальних закладах тривають незвичні екологічні заходи — за ініціативи броварського підприємства, яке займається переробкою сміття, школярам розповідають про користь сортування сміття. Журналіст «Маєш право знати» побував на такій виховній годину в одній з броварських шкіл та дізнався багато цікавої та корисної інформації, яка стане у пригоді не лише дітям, а й дорослим. 


Броварські школярі та дошкільнята зібрали понад 17 тонн макулатури для допомоги АТО

Навіть коли писався матеріал, акція «Збери макулатуру — врятуй життя солдату» продовжувалася: вчителі та вихователі кількох шкільних та позашкільних закладів телефонували до кураторів проекту, запитуючи, чи не «забули» про них, адже діти старалися й збирали макулатуру, аби у такий спосіб підтримати наших солдат, які задіяні в антитеростичній операції.

Та факт відбувся — основна частина акції добігла свого кінця. Ще перед останнім дзвоником у школах – 27 та 28 травня – дві машини ТОВ «Бровари-Вторма» з водіями та вантажниками об’їхали практично всі навчально-виховні заклади Броварів. 


Допомога воїнам АТО

Наприкінці червня стартувала всеукраїнська акція зі збору та переробки кришок від пластикових пляшок для протезування воїнів АТО. Буквально за тиждень пункти збору пластикової тари з'явилися мало не в кожній області України. "Підприємство, яке виграло тендер на переробку кришечок, в Україні одне - це ТОВ «Бровари-Вторма», - пояснює менеджер проекту благодійної організації« Овес »Ольга Іванова.

 


Стаття про нашу компанію "Бровари Вторма: про чистоту та соціальну відповідальність"

Проект "Україна - без сміття" навідався до головного офісу компанії "Бровари Вторма" і дізнався про те, яким чином підприємство робить вклад у чистоту м.Бровари та навчає підростаюче покоління. Читати далі


У ФК "Юніон" з`явився новий генеральний спонсор

Президент ФК «Юніон» звернувся з проханням про допомогу до відомого підприємця та громадського діяча, Генерального директора компанії «БРОВАРИ-ВТОРМА» Леоніда Черепейніка. Уважно вислухавши Руслана Семенця, той, через деякий час, згодився стати новим генеральним спонсором клубу. Хоч пан Леонід і не дуже великий знавець місцевого футболу, але він готовий надавати посильну допомогу команді в її становленні.  


Леонід ЧЕРЕПЕЙНІК: «Коли тяжко й не вистачає грошей, настає час сіяти»

Інтернет-видання "УКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛ" взяло інтерв'ю у генерального директора ТОВ «Бровари-Вторма» та спонсора ФК «Юніон» — про підтримку спорту в рідному місті