Роздільний збір від компанії "Вторма"

Вчені довели, на кожного жителя Землі припадає приблизно пів тони сміття на рік. І якби все сміття, яке накопичилося за рік ніяк не утилізувалося, а звалювалося в одну купу, то виникла б гора, висотою з Еверест (8842м). Тому не дивно, що переробка відходів вважається справжньою необхідністю для жителів Землі. Першим етапом в процесі переробки вторинної сировини вважається - роздільний збір.

Роздільний збір - це послуга компанії «ВТОРМА» по можливості збору і розподілу сухої фракції побутових відходів.

Мета послуги «Роздільний збір» полягає в безоплатній установці контейнерів для роздільного збору відходів на вашій території.

 

Для чого вам необхідно встановити контейнери для роздільного збору відходів?

Окрім цього, ми навчимо вас «смітити» правильно: проведемо навчання для співробітників вашого колективу роздільному збиранню відходів за авторською освітньою програмою. Програма навчання без вікового цензу - від шкільної лави до пенсійного віку.

Послуга «Роздільний збір» дає вам:

 

1. Інформаційну підтримку компанії «ВТОРМА» з питань утилізації вторинної сировини і відходів виробництва

 

Ми надамо оперативні інформаційні та навчальні консультації з питань утилізації відходів Вашого підприємства.

 

 2. Комплексне обслуговування компанією «ВТОРМА» збору і відправки розділених відходів на переробку або повторне використання

 

 

 

Ми встановимо  сучасні спеціалізовані контейнери «сітка» власного виробництва на Вашому під приємстві.

Ми заберемо розділені відходи з території Вашого підприємства в погоджений час.

Зібрані відходи будуть остаточно відсортовані і підготовлені до відправки на переробку або повторне використання залежно від виду відходів.

 

3. Гарантію компанії «ВТОРМА», що відходи будуть додатково відсортовані і відправлені на переробку

 

Ми надаємо  гарантію тому, що відходи будуть правильно відсортовані і відправлені на спеціалізовані заводи по переробці певного виду сировини.

 

Ми ж подумаємо про проблему з особами без конкретного місця проживання, які перетворюють сортувальні контейнери на територіях ОСББ в металобрухт, ламаючи замки і вигинаючи дверцята, щоб забрати вміст контейнерів для своїх потреб. Ми не знаємо точно, як ставитеся до роздільного збору відходів ви, однак розуміємо, що змінити ставлення людей до чужого майна в такий час, коли у кожного є життєві труднощі - це важка праця.

Уроки в школах

 

Детальніше про уроки в школах, у статті: “Розділити сміття у головах”