Пункти прийому вторсировини

Компанія «ВТОРМА» розуміє, що люди вже й самі бажають сортувати відходи, але не всі вміють це робити. Обравши шлях "на Європу", ми створюємо умови, щоб суспільство змінило ставлення до відходів, адже іншого виходу просто немає. Отримані кошти для людей, які здають вторинну сировину в приймальні пункти компанії "ВТОРМА", є бонусом до сімейного бюджету, адже природньо, що у відсутності заохочення і матеріальної мотивації людей, у цій справі важко домогтися успіху.

Давайте розбиратися, що приймають в пунктах прийому вторинної сировини компанії "Вторма".

МАКУЛАТУРА

З цим просто, макулатура це - відходи з паперу.

«ВТОРМА» приймає: картон, книжки, газети, офісний папір з друком і без, архіви, труби, куточки, рекламні проспекти та листівки.

"ВТОРМА" не приймає: брудний картон і папір з-під продуктів харчування, підкладки для яєць; чеки з торгових центрів; туалетний папір; використані серветки, паперові рушники та носові хустки; одноразовий паперовий посуд; використані шпалери; фото; підгузники; використаний пакувальний папір від товарів (м'ясних делікатесів), проїзні квитки на громадський автотранспорт.

Примітка: Підложки для яєць, серветки, носові хустки, паперові рушники і рулони з-під туалетного паперу не придатні для переробки, так як вже виготовлені з переробленого паперу. Вони швидко і безслідно розкладаються в грунті достатньо швидко. Чеки з торгових центрів просякнуті воском, одноразовий паперовий посуд вкритий поліетиленовою плівкою, що також виключає ймовірність отримання вторинної сировини з даних матеріалів.

ПЛАСТИК

Пластик буває семи видів - різновид пластмаси вказується на дні упаковки продукту, проте об'єднує всі види пластика термін розкладання на полігоні ТПВ.

«ВТОРМА»  приймає: пляшки з-під молочних товарів, води, газованої води з маркуванням 1 (PET), що пропускають світло; пляшки з-під миючих засобів, шампунів і гелів з маркуванням 2; поліетилен високого тиску ПВД (упаковка від напоїв, будівельних матеріалів, обладнання) всіх кольорів: безбарвний, темний, багатобарвний; поліетилен низького тиску ПНД (пакети всіх типів, кольорів) відходи стрейч (стретч) плівки; ПП поліпропіленові плівки (відходи упаковки), ящики фруктові (чорні, кольорові); кришечки від ПЕТ-пляшок.

"ВТОРМА" не приймає: пляшки з-під масла; пластмасові блістери (обгортка з-під станків для гоління і зубних щіток), пінопласт і пінополістирол (м'які пластмасові контейнери та підкладки для упаковки товарів); зубні щітки і трубочки для пиття; пакети з-під заморожених товарів; пластмасову упаковку з-під шоколаду, макаронів і круп; одноразовий посуд, непрозорі білі, жовті і чорні ПЕТ-пляшки і білі стакани від йогуртів без відповідного маркування.

Примітка: ПЕТ-пляшки необхідно попередньо промити, висушити і спресувати. Етикетки відривати не потрібно. Пляшки приймаються без кришок.

Плівка: будь ласка, здавайте плівку, пакети або упаковку чистими. Сильно брудні екземпляри краще промити. Принципово - щоб усередині не виявилося твердого шару металевого кольору, тому що цю плівку не приймуть в наших пунктах прийому.

Пластик: наприклад, зіпсовані іграшки, старі фломастери, ручки - не беремо. Різні види пластмас мають різну температуру кипіння, і якщо брати сировину з не схожими якостями, розплавити її в одному «казані» не вийде, бо не вийде стабільна густота виробу. Сааме тому виробники намагаються не зв'язуватися з побутовим пластиковим ломом.

Кришечки від ПЕТ-пляшок:  за сортовані за забарвленням кришечки в пунктах прийому вторсировини виплачують більше грошей.

АЛЮМІНІЙ

Алюміній характеризується нескінченним циклом переробки і відноситься до відновлюваних ресурсів Землі. Тому вкрай важливо здавати алюміній на вторинну переробку.

У пунктах збору вторинної сировини "ВТОРМА" приймають тільки алюмінієві банки з-під пива, коктейлів і безалкогольних напоїв.

СКЛО

У пунктах прийому вторсировини «Вторма» не приймаються скло і склобій за гроші. Однак, якщо ви сортуєте скло як вторсировину, воно може бути утилізовано вами в спеціальний контейнер нашої компанії на території ОСББ м.Бровари. Земля не повинна збирати скло, яке пролежить на полігоні більше 1000 років, а вам додасться "+" до карми.


Як бачите, сортувати сміття не важко, і наступного разу, коли спробуєте відправити у відро для сміття черговий предмет, уважно подивіться на нього: з чого він виготовлений - плівка? папір? пластик? алюміній? Саме ці види вторсировини компанія прийме в наших пунктах прийому. Пізніше вони переробляться і повернуться упаковкою, тарою, і навіть одягом.

Адреси пунктів прийому вторсировини компанії "ВТОРМА"

Здати макулатуру, пластик, плівку і алюміній можна в пунктах прийому вторсировини за наступними адресами:

 

м. Бровари, вул. Київська, 161 (ринок "Нива" - р-н Розвилка)

Тел.:  (096) 364-38-14 Олена Олександрівна

                                             

 

 

 

 

 

 

 

м. Бровари, вул. А.Луценка (Богунська), 22      

Тел.: (068) 930-81-50

 

 

 

м. Бровари,  вул. Київська 298-б.     

Тел.: (096) 889-10-70 Ірина 

 

м. Бровари, бул.Незалежності 11-а.     

Тел.: (067) 769- 40- 15 Григорій

 

 

раді повідоми

м. Бровари,  вул. Короленка 72 ( на території ринку)    

Тел.: (067) 410-11-19 (Лілія) 

 

 

 

 

 

Ціни на вторсировину варіюються - слідкуйте за новинами нашої компанії!

Дякуємо, що сортуєте сміття!