Про компанію "Вторма"

ТОВ «ВТОРМА ua» представляє собою компанію, яка скуповує, переробляє та продає на території України вторсировину та промислові відходи.

Наша головна місія — перетворити відходи виробництва в додатковий прибуток клієнтів.

Наш девіз – «чистий прибуток», і кожен, хто співпрацює з нами, не лише  заробляє, але й зберігає екологію, робить чистішою свою країну.

Ми успішно виконуємо свої основні цілі:

  1. Лідируємо в галузі збору та обробки відходів і вторинної сировини.
  2. Підтримуємо програми по збереженню екології та навколишнього середовища.
  3. Використовуємо сучасну, спеціалізовану техніку.

Наш пріоритет спрямований на здійснення не тільки економічних аспектів діяльності, а й на здійснення екологічних програм. Передові технології переробки та співробітники з високою кваліфікацією забезпечують надійну обробку відходів виробництва. Злагоджений колектив професіоналів закуповує, сортує обробляє, переробляє і реалізує вторсировину, гарантуючи максимальну якість підсумкового товару.

Продовжуючи інтенсивно вдосконалювати техпроцес і реалізацію переробленої сировини, ми постійно поліпшуємо контроль якості продукції, впроваджуємо нові методи забезпечення охорони праці та екології. Для підвищення конкурентоспроможності наш асортимент стабільно розширюється, тоді як вартість товарів відповідає можливостям покупців. Наші клієнти можуть підібрати під свої запити товар за оптимальною для них ціною.

Консультанти «ВТОРМА ua» досвідчено і без зайвих витрат часу вирішать труднощі і задовольнять очікування клієнтів та партнерів. За весь термін активної діяльності підприємства було досягнуто взаємовигідне співробітництво з ключовими логістичними та промисловими організаціями країни. Серед них знаходяться: ЗАТ ПБК «Славутич», ТОВ «Сан ІнБевУкраїна», завод «АТЕМ», ЗАТ «АГРОЕКОПРОДУКТ» (Верес), «Гадячсир», «Укрпластик», «ДЦ Україна», фабрика «Рошен», ДП «Кюне і Нагель », ТОВ« Дарниця » і «АТБ-маркет».