«Незалежній Україні – незалежну молодь»

За можливості, наша компанія  намагається підтримувати заходи, які  присвячені духовному вихованню та розвитку дітей та молоді. І ті  слова, якими нас  зустрічають після таких заходів - дуже приємні, а ще,  стимулюють до думок про щасливе дитяче майбутнє зі справжніми християнськими цінностями.

  

  

 


Сапітонова Марія Миколаївна, директор БФ «Материнська турбота»:  «Ми не дуже обізнані у всіх цих інтернет-мережах, щоб висловити через них свою подяку компанії «Бровари Вторма». Але те, коли на зустріч проханням знаходиться відгук -  цінується нами - не передати як дуже сильно. Ми вдячні   директору компанії «Бровари Вторма» Леоніду Черепейніку від усього колективу благодійного фонду «Материнська турбота» та християн м.Бровари за підтримку та фінансовий вклад для організації та проведення святкового  заходу.

 

«Незалежній Україні – незалежну молодь!» - цими словами 27 серпня ми намагались пронизати святкове  дійство, організація якого стала можливою завдяки фінансовій  підтримці «Бровари Вторма». Для проведення  свята були залучені  автори-виконавці пісень, рок-гурти, театральна студія «Супер Книга», дорослі та діти випускати у небо   повітряні гелеві кульки,  розважалися  з різними аніматорами. Крім всього цього, ми планували увечорі запускати  небесні ліхтарики та закінчити свято салютом, але, погода нам не посприяла в цьому, адже на вечір почався дощ. Не дивлячись на те, що реалізувати вдалося не все - у нас вийшов справжній християнський фестиваль! »

 

 

Ми раді, що результатом нашої підтримки вийшло таке чудове свято і  буде намагатись і надалі підтримувати заходи, з яких діти і дорослі збільшують  впевненість  у собі для подальшого життя через молитви, думки та слова  до Бога.