Компанія «Бровари Вторма» змінила назву на «ВТОРМА ЮА»

Раді повідомити всім, що з 12 грудня 2017року, у зв'язку з глобальним розширенням, наша компанія змінила  назву на ТОВ «ВТОРМА ЮА».

Це цілком очікуваний для нас крок, зважаючи на те, що сьогодні ми є одним з лідерів серед українських компаній по переробці вторинної сировини і промислових відходів. При цьому, ніяких змін в структурі власності не відбудеться: власником компанії «ВТОРМА ЮА» залишається Черепейнік Леонід Володимирович.

За багаторічний строк роботи  на ринку вторсировини ми заробили добре ім’я серед своїх клієнтів.  Тож, не без гордості доводимо до відома, що  ми запатентували торговий знак «ВТОРМА» на території всієї України, отримавши відповідне документальне підтвердження.  Даний торговий знак являється інтелектуальною власністю Черепейніка Л.В., що є всесвітньою практикою багатьох стабільних компаній, які захищають своє ім’я.

Всім, хто звик до високої якості товару «Бровари Вторма», не варто турбуватися - «ВТОРМА ЮА» так само піклується про власний імідж і відстоюватиме й надалі лідерські позиції на ринку. Більше того, ми розширюємо регіональне покриття, про що згодом ознайомимо наших клієнтів більш детально.