ПЕТ-пляшка

ПЕТ-пляшка - це найкраща сировина, яку можна використати для приготування флекса. Флекс - це вторсировина, її використовують на підприємствах та виробництві хімічного волокна. У чистому вигляді він виглядає як пластмаса – зазвичай вони білогоcкольору, але іноді бувають кольорові. В основному його добувають з переробок пластмасових пляшок. Флекс так само використовують як сировину для виробництва абсолютно таких же пластикових пляшок – це говорить про те, що звичайнісінька ПЕТ-пляшка може проходити нескінченний ланцюжок переробок і повертатися до первинного споживача.

Таку сировину ще називають ПЕТФ з нього так само виготовляють хімічне волокно. Воно потрібне у виробництві щетини для щіток збиральних машин, пристроїв для автомобілів, що використовують в митті поверхностей, пакувальних стрічок і багато іншого. Переробка ПЭТ-пляшок є самою екологічною, адже одна пластикова пляшка в природі розкладається близько 300 років; перероблена ПЕТ-пляшка, навіть одна, рятує гектари насаджень.

На жаль, на цей час в Україні переробка такої тари практично не розвинена, тому компанія "ВТОРМА" вірить у Вас і у Вашу відповідальність перед екосистемою. Колектив нашої компанії з радістю зустріне нових клієнтів - ми будемо щиро вдячні всім навіть за маленькі кроки в покращенні і збереженні навколишнього оточення. Також, менеджери компанії “ВТОРМА” завжди готові прийняти від Вас дзвінок і відповісти на всі поставлені питання (звертатись можна за номером вказаним на сайті компанії або надіслати лист на електронну пошту ТОВ “ВТОРМА”).