Переваги компанії "Вторма"

Компанія «ВТОРМА» намагається завжди чітко виконувати зобов'язання перед нашими клієнтами, а також відрізняється рядом переваг, які дають клієнтам придбати сильного партнера. До таких переваг належать:

1. Досвід роботи. Наша компанія на ринку України з 2003 року, коли бізнес переробки вторсировини і промислових відходів тільки починав зароджуватися, і за минулий час накопичила позитивний досвід роботи: спираючись на сучасні технології, ми налагодили і оптимізували основні бізнес-процеси.

2. Законодавча основа бізнесу. Напрямок переробки вторсировини і відходів виробництва жорстко регламентується законодавством України, в зв'язку з чим нами отримано повний пакет дозвільної документації на всі види діяльності компанії. З першого дня "Вторма" працює в правовому полі України.

3. Наявність власної матеріально-технічної бази. Виробничі та складські площі, спеціалізоване обладнання з обробки вторинної сировини і промислових відходів, парк автомобілів і штат кваліфікованих співробітників дають можливість здійснити комплексний підхід в сфері поводження з відходами.

4. Багатопрофільність. Наша компанія спеціалізується по декількох напрямках, що дозволяє постійно вдосконалювати наші технології переробки і професіоналізм, тим самим забезпечуючи унікальне рішення проблем клієнтів за оптимальною вартістю.

5. Контроль якості. Технічні умови, розроблені нашою компанією дозволяють нам контролювати, а клієнтам бачити: вага, дату, філію і прізвище працівника, відповідального за продукцію.

6. Репутація. У практиці роботи нашої компанії відсутні судові претензії, пов'язані з виконанням зобов'язань перед клієнтами. Замовники можуть отримати рекомендації підприємств, організацій, логістичних центрів і дистриб'юторів, які обрали компанію «Вторма» в якості постачальника послуг з прийому, переробки та утилізації вторинної сировини і відходів виробництва.

Фото - Переваги компанії  Вторма