Роздільний збір

Роздільний збір - це послуга компанії «БРОВАРИ-ВТОРМА»  по можливості збору і розділення сухої фракції побутових відходів.

За даними  вчених, на кожного жителя Землі доводиться приблизно пів тонни сміття в рік. І якби усе сміття, що накопичилося за рік, не утилізувалося, а звалювалося б в одну купу, то утворилася б гора, заввишки як Еверест (8842 м). Тому недивно, що сьогодні переробка сміття є справжньою необхідністю для жителів Землі. Першим, і одним з важливих  етапів в процесі переробки сміття є - роздільний збір відходів.

Мета послуги «Роздільний збір» полягає в тому, що компанія «БРОВАРИ-ВТОРМА» безкоштовно встановить контейнери власного виробництва для роздільного збору відходів на Вашій території.

 

Навіщо це потрібно Вам?

По-перше,  Ви зменшуєте  шкідливий вплив на довкілля.

По-друге, Ви дозволяєте збільшити відсоток відходів, придатних для вторинної переробки, при цьому запобігаєте розкладанню, гниттю і горінню перемішаних відходів на звалищі.

По-третє, Ви економите до 50% своїх засобів за вивезення відходів.

Окрім цього, ми навчимо Вас «смітити» правильно: проведемо навчання Вашого колективу роздільному збору сміття за авторською освітньою програмою. Програма навчання без вікового цензу  - починаючи від шкільної лави і закінчуючи пенсійним віком.

 

Замовляючи послугу «Роздільний збір», Ви отримуєте:

 

1. Інформаційну підтримку компанії «БРОВАРИ-ВТОРМА» з питань утилізації вторинної сировини і відходів виробництва

 

Ми надамо оперативні інформаційні та навчальні консультації з питань утилізації відходів Вашого підприємства.

 

 2. Комплексне обслуговування компанією «БРОВАРИ-ВТОРМА» збору і відправки розділених відходів на переробку або повторне використання

 

 

 

Ми встановимо  сучасні спеціалізовані контейнери «сітка» власного виробництва на Вашому під приємстві.

Ми заберемо розділені відходи з території Вашого підприємства в погоджений час.

Зібрані відходи будуть остаточно відсортовані і підготовлені до відправки на переробку або повторне використання залежно від виду відходів.

 

3. Гарантію компанії «БРОВАРИ-ВТОРМА», що відходи будуть додатково відсортовані і відправлені на переробку

 

Ми надаємо  гарантію тому, що відходи будуть правильно відсортовані і відправлені на спеціалізовані заводи по переробці певного виду сировини.

 

 

Уроки в школах

Детальніше про уроки в школах, у статті: “Розділити сміття у головах”