Пункти прийому вторсировини

Компанія «Бровари-Вторма» розуміє, як багато слід зробити, аби люди навчились сортування сміття і, разом із тим, вирішити проблему з безхатченками, які перетворюють сортувальні контейнери на металобрухт, ламаючи замки і вигинаючи дверцята, аби забрати їх вміст. Змінити ставлення людей у такий час, коли у кожного свої проблеми - це дійсно важка праця.

Обравши шлях європейської інтеграції, маємо змінити свою філософію, адже іншого виходу немає. Звісно, без заохочення людей і матеріальної мотивації тяжко досягти успіху. Тож для багатьох людей, котрі здають нам вторсировину - отримані гроші є бонусом до сімейного бюджету.

Що ж приймають у наших пунктах прийому?

 

МАКУЛАТУРАЗ цим просто, макулатура це  -  відходи з паперу.

«БРОВАРИ ВТОРМА» ПРИЙМАЄ картон, книги, газети, офісний папір з друком та без, архіви, труби, кутки, рекламні проспекти та листівки.

МИ НЕ ПРИЙМАЄМО: брудний картон і папір з-під продуктів харчування, підложки для яєць; чеки з магазинів; туалетний папір; використані серветки, паперові рушники та носові хустки; одноразовий паперовий посуд; пачки від сигарет; використані шпалери; фотографії; підгузники; використаний пакувальний папір від продуктів (м'ясних делікатесів); проїзні квитки на громадський транспорт.

Примітка: Підложки для яєць, серветки, носові хустки, паперові рушники та рулони з-під туалетного паперу не придатні для переробки, так як вже зроблені з переробленого паперу. Вони швидко і безслідно розкладаються у грунті. Чеки з магазинів просякнуті воском, одноразовий паперовий посуд вкритий поліетиленовою плівкою, що також виключає можливість отримання вторинної сировини.

ПЛАСТИК. Пластик буває 7 різних видів - різновид пластику зазвичай вказується на дні упаковки, але поєднує всі його види  довгий термін розкладання на сміттєзвалищі.

«БРОВАРИ ВТОРМА» З ПЛАСТИКУ  ПРИЙМАЄ:  пляшки з-під молочних продуктів прозорі, води, газованої води з маркуванням 1 (PET); баночки з-під молочних продуктів (сметани, йогуртів, сирків) з маркуванням 2 і 6 (HDPE / PEHD і PS); пляшки з-під миючих засобів, шампунів і гелів з маркуванням 2; пластикові контейнери з маркуванням 6 (PS); поліетилен високого тиску ПВТ (упаковка від напоїв, будматеріалів, обладнання) всіх кольорів: прозорий, темний, кольоровий; поліетилен низького тиску ПНТ (пакети всіх типів, всіх кольорів); відходи стрейч плівки; поліпропіленові плівки (відходи упаковки); ящики фруктові (чорні, кольорові); кришечки від ПЕТ-пляшок.

МИ НЕ ПРИЙМАЄМО: пляшки з-під масла; пластикові блістери (упаковка з-під станків для гоління і зубних щіток); пінопласт і пінополістирол (м'які пластикові контейнери і підкладки для упаковки продуктів); зубні щітки і трубочки для пиття; пакети з-під заморожених продуктів; пластикову упаковку з-під шоколаду, макаронів і круп;  одноразовий посуд, непрозорі білі, жовті і чорні ПЕТ пляшки і білі стакани від йогуртів.

Примітка

ПЕТ: Пляшки потрібно попередньо промити, висушити і спресувати. Етикетки відривати не обов'язково. Кришки обов’язково знімати.

ПЛІВКА: Будь-яка плівка, пакет чи упаковка мають бути чистими. Сильно забруднені екземпляри краще промити. Важливо — щоб усередині ви не виявили жорсткий шар металевого кольору, бо таку плівку у вас не приймуть у наших пунктах прийому.

ПЛАСТИК: наприклад, зіпсовані іграшки, старі фломастери, ручки -  не приймаємо. Різні види пластмас мають різні температури кипіння, і якщо ви візьмете сировину з різними властивостями, розплавити її в одному «казані» не вийде, бо не отримаєте стабільну форму виробу. Тому виробники намагаються не зв’язуватися з побутовим пластиковим ломом.

КРИШЕЧКИ ВІД ПЕТ ПЛЯШОК – за сортовані по кольорам кришечки можна отримати більше грошей J

 

АЛЮМІНІЙ. Алюміній має нескінченний цикл переробки. Він відноситься до відновлюваних ресурсів Землі. Саме тому так важливо здавати алюміній в переробку.

У ПРИЙОМНІ ПУНКТ "БРОВАРИ ВТОРМА» МОЖНА здати ТІЛЬКИ алюмінієві банки з-під пива, коктейлів і безалкогольних напоїв.

СКЛО

У пунктах прийому вторинної сировини «Бровари Вторма» НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ скло та склобій за гроші. Але, якщо ви сортуєте скло як вторсировину, його можна покласти у спеціальний контейнер нашої компанії – земля не буде накопичувати скло, а вам додасться до карми.

Отже, сортувати сміття не важко, і наступного разу, коли ви бажаєте відправити у відро для сміття якийсь  предмет, уважно подивіться на нього! З чого зроблений цей предмет? Папір? Плівка? Пластик? Алюміній? Саме ці елементи ми  із задоволенням приймемо у наші пункти прийому вторсировини, тому що вони вдруге переробляються, повертаються до виробничого процесу і стають новими товарами — упаковкою, тарою, і навіть, одягом.

Здати макулатуру,  пластик, плівку та алюміній можна у пунктах прийому вторинної сировини за адресами:

 

м. Бровари, вул. Київська, 161 (ринок "Нива" - р-н Розвилка)

Тел.:  (096) 364-38-14 Олена Олександрівна

                                       

     

 

 

 

 

 

 

 

м. Бровари, вул. А.Луценка (Богунська), 22      

Тел.: (068) 930-81-50

 

 

 

м. Бровари,  вул. Київська 298-б.     

Тел.: (096) 889-10-70 Ірина 

 

 

Ціні на вторсировину варіюються - слідкуйте за новинами нашої компанії!

І, на останок, повідомляємо, що на пунктах прийому компанії «Бровари Вторма» відтепер можна приносити вторсировину для акції «Добро жменями» від БФ «ОВЕС»: кришечки, пластик та інше. Якщо Ви самі організували збір кришечок  і ваш контейнер/коробка вже наповнилися – телефонуйте за тел.: 067-328-73-38 для організації логістики і збору кришечок.

Дякуємо, що сортуєте сміття!