Про компанію "Вторма"

Компанія «Вторма» - сучасне підприємство, яке куповує, переробляє і реалізує вторинну сировину і промислові відходи.

Місія фірми - перетворити відходи клієнтів в "чистий дохід".

Мета - стати компанією-лідером, встановивши в пріоритет екологічні аспекти над економічними, забезпечити підтримку "зелених" програм усіма можливими способами.

Робота «Вторма» очищає і оберігає навколишнє середовище, для чого використовується комплекс передових технологій переробки відходів виробництва. Досягнення таких результатів стало можливим завдяки злагодженому колективу, який кожен день закуповує, сортує, переробляє і реалізує вторинну сировину. В умовах сучасного фінансового простору наші фахівці майстерно вирішують труднощі сфери вторсировини, що з'являються у партнерів і клієнтів.

Не без гордості зазначимо, що за час роботи компанії «Вторма» ми почали співпрацювати з багатьма виробничими і логістичними підприємствами України. ЗАТ ПБК «Славутич», ТОВ «Сан ІнБевУкраїна», Гостомельский скляний завод, «Ветропак», завод «АТЕМ», завод «БЛОК» (НАФКОМ), ЗАТ «Агроекопродукт» (Верес), ЗАТ «Гадяч Сер», ЗАТ «Укрпластик», Концерн «Едапс», «ДЦ Україна», Фабрика «Рошен», ДП «Кюне і Нагель», ТОВ «Дарниця», ТОВ «АТБ-маркет» та інші компанії країни довіряють нашій компанії переробку відходів виробництва.

Незважаючи на досягнуту технологічну стабільність, компанія «Вторма» не зупиняється в розвитку. Безперервно працюючи над пошуком і впровадженням в бізнес передових технологій переробки промислових та побутових відходів, «Вторма» вибудувала точну службу охорони праці і контролю якості продукції на підприємстві. А гнучка асортиментна політика підвищила якість послуг, що дозволило забезпечити задоволення запитів наших покупців і знайти підхід до них.