Про компанію

Компанія «БРОВАРИ-ВТОРМА» - сучасне підприємство, яке швидко розвивається та спеціалізується на закупівлі, продажу та переробці вторинної сировини і промислових відходів.

Місія компанії  - перетворити відходи Вашого виробництва на "чистий дохід".

Мета компанії  - стати  компанією-лідером, яка забезпечує стабільну підтримку "зелених" програм усіма можливими способами, ставлячи в пріоритет екологічні аспекти над фінансовими.

Наша  діяльність полягає в очищенні та охороні довкілля, для чого використовується цілий комплекс сучасних технологій переробки. Успішне виконання нашої діяльності досягається завдяки великому і злагодженому колективу фахівців і професіоналів, адже саме вони забезпечують максимальну ефективність діяльності компанії в умовах сучасного економічного простору і роблять все для зручності партнерів і клієнтів.

Не без гордості можемо відмітити, що за час становлення компанії «БРОВАРИ-ВТОРМА» було налагоджено співпрацю з багатьма великими виробничими і логістичними підприємствами України. Так, ЗАТ ПБК «Славутич», ТОВ «Сан ІнБевУкраїна», Гостомельский скляний завод, «Ветропак», завод «АТЕМ», завод «БЛОК» (НАФКОМ), ЗАТ «Агроекопродукт» (Верес), ЗАТ «Гадяч Сер», ЗАТ «Укрпластик», Концерн «Едапс», «ДЦ Україна», Фабрика «Рошен», ДП «Кюне і Нагель», ТОВ «Дарниця», ТОВ «АТБ-маркет» та інші підприємства нашої країни довіряють нам переробку відходів їх виробництва.

Незважаючи на досягнуту стабільність та продовжуючи процес розвитку, компанія «БРОВАРИ-ВТОРМА» робить аналіз своєї діяльності і не зупиняється ні на мить на досягнутому. Ми постійно працюємо над пошуком та впровадженням у бізнес новітніх технологій переробки промислових і побутових відходів. Ми  сформували точну систему охорони праці на підприємстві.

Проводячи гнучку асортиментну політику, ми підвищуємо якість послуг, піклуємося про максимальне задоволення запитів наших клієнтів і індивідуальний підхід до кожного з них.