"ВТОРМА" вітає діток з інвалідністю

1 червня – день захисту дітей, який святкує весь світ з  1925 року. Для «ВТОРМА» не це просто свято, а традиційний день благодійності. Вже декілька років поспіль генеральний директор компанії «ВТОРМА» - Леонід  Черепейнік вітає дітей Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю м.Бровари з цим святом.

    

Окрім вітальних слів, чотири дівчинки та шість хлопчиків, які переходять до шкільного навчання, отримали у подарунок від «ВТОРМА» набори першокласників з усім необхідним для подальшого навчання.  А всі дітки центру, які були присутні на святі  отримали розвиваючі дерев’яні пазли від фабрики іграшок ТМ «Левеня». 

  

  
Що необхідно для того, щоб діти посміхалися і дійсно відчували себе захищеними? Усвідомлення того, що їх люблять, про них піклуються. Саме це робить їх щасливими.

      

Сьогодні спільними зусиллями педагогічного колективу центру «Прагнення», батьків та благодійників вдалося подарувати дітям дитячі посмішки та гарний настрій, який запам'ятається надовго. Ми ж, зі свого боку, і надалі будемо підтримувати цих сонячних діток.