«ВТОРМА» святкує 15 років на ринку вторинної сировини

Сьогодні, 5 травня 2018 року, компанія «ВТОРМА_ua» відзначає ювілей - 15 років роботи на українському ринку вторинної сировини і переробки відходів виробництва.

На початку 2003 року, коли складування великої кількості різних видів відходів було звичайною справою, наш майбутній власник побачив цю проблему  і  вирішив  зробити цей світ чистішим. Так, з’явилося приватне підприємство по закупівлі та продажу вторинної сировини.

Поступово «ВТОРМА» розширювалася: закуповувалося і оновлювалося обладнання по кіповці сировини і дробленню полімерів, удосконалювалися виробничі процеси, логістика, збут і мотивація персоналу, в маси впроваджувалася ідея роздільного збору сміття, що дозволило компанії піднятися на новий рівень.

Збільшення обсягів послуг "Вторма", співвідношення якості і рівня технологій технічним умовам і потребам клієнтів дозволили компанії посилити грошові можливості для подальшого кроку становлення - відкриття філій в м.Бровари, м.Київ, м.Чернігів, м.Біла Церков, м.Миколаїв, м.Борисполі, м.Херсон, м.Прилуки, м.Ніжин та м.Львів. А ще ми ставимо амбіційні цілі по відкриттю одного філіалу на рік і покрити всі регіони України, саме тому ми постійно шукаємо та наймаємо найкращих фахівців в усіх сферах управлінняв сфері переробки вторинної сировини.

«За ці 15 років ми багато чого досяглили. Зараз «ВТОРМА» стала підприємством, яке спеціалізується на закупівлі вторсировини, його переробці та оптовій реалізації. Сьогоднішня "ВТОРМА" це більше двохсот п’ятидесяти працівників,  власний автопарк, а також сучасне обладнання для обробки вторинної сировини. Сьогодні ми не просто компанія, яка купує і продає вторсировину. Особливість «ВТОРМА» - ретельне сортування, широке регіональне покриття і професійний сервіс. Це - результат нашої невтомної роботи протягом 15 років, довіри клієнтів і професіоналізму співробітників. Сьогодні, святкуючи ювілей, ми готові до нового розвитку, нових звершень», - підкреслив генеральний директор компанії« ВТОРМА» Леонід Черепейнік.

Так, сьогодні «ВТОРМА» займає стабільну позицію на українському ринку управління різними видами відходів, а для закріплення досягнутих результатів на українському ринку поводження з відходами та виходу на міжнародний рівень, «ВТОРМА» планує і далі просувати сучасні ідеї чистої екології і культури роздільного збору сміття, покращувати технічне оснащення по переробці вторинної сировини і вдосконалювати послуги аутсорсингу.

Тож, вітаємо всіх причетних до нашої компанії: працівників, колег, партнерів :-) 
Дякуємо, що ви з нами!