Св. Миколай завітав і на ВТОРМУ!

Окрім того, що всі хочуть вірити у дива і загадують бажання під свята, ми точно знаємо - збереження лідируючих позицій у сфері вторинної сировини це величезна праця, яка досягається за рахунок поетапної реалізації розширення потужності компанії ВТОРМА.
Для нас дуже важлива співпраця з великими компаніями, які приймають відповідальне рішення щодо вторинної переробки відходів свого виробництва і довіряють цю справу нам. Ми розшили автопарк та модернізували обладнання у регіонах, щоб всі наші партнери були впевнені у ефективності роботи ВТОРМИ. Тепер у нас значно виросли обсяги переробки. Напередодні улюбленого для усіх свята, дякуючи оновленій співпраці з компанією «АТБ», наше підприємство встановило та ввело в експлуатацію додаткову нову лінію сортування вторинної сировини.

  

Модернізоване обладнання дозволяє оперативно та якісно переробляти, а також додатково сортувати близько 5 тонн на день.

 

Нова сортувальна лінія оснащена обігрівом робочих місць, енергозберігаючими світильниками, а робоче місце кожного працівника облаштоване кнопками старт/стоп та тросом аварійної зупинки, адже безпека наших робітників вище всього.

Передові технології дозволяють оперативно і з найменшими затратами праці сортувати вторинну сировину.

Ми інвестуємо в майбутнє!