Св. Миколай завітав і на ВТОРМУ!

Окрім того, що всі хочуть вірити у дива і загадують бажання під свята, ми точно знаємо - збереження лідируючих позицій у сфері переробки вторинної сировини це величезна праця, яка досягається за рахунок поетапної реалізації розширення потужності компанії ВТОРМА.
Для нас дуже важлива співпраця з великими компаніями, які приймають відповідальне рішення щодо вторинної переробки відходів свого виробництва і довіряють цю справу нам. Ми розширили автопарк та модернізували обладнання у регіонах, щоб всі наші партнери були впевнені у ефективності роботи ВТОРМИ. Тепер у нас значно збільшились потужності виробцтва. Напередодні улюбленого для усіх свята,  в рамках реалізації проекту по обслуговуванню мережі магазинів «АТБ» наше підприємство встановило та ввело в експлуатацію додаткову нову лінію сортування вторинної сировини.

  

Модернізоване обладнання дозволяє оперативно та якісно переробляти, а також додатково сортувати близько 5 тонн на день.

 

Нова сортувальна лінія оснащена обігрівом робочих місць та енергозберігаючими світильниками, а робоче місце кожного працівника облаштоване кнопками старт/стоп та тросом аварійної зупинки, адже безпека наших робітників передусім.

Передові технології дозволяють оперативно і з найменшими затратами праці сортувати вторинну сировину.

Ми інвестуємо в майбутнє!