Екологічні лідери збору вторсировини у м.Бровари

Заробіток на вторинній сировині стає модним. Ми вже писали, що адміністрації шкіл все частіше звертаються до нашої компанії з метою викуповувати вторинну сировину, яку збирають відвідувачі закладу. Зазвичай, гроші з таких акцій йдуть на потреби навчального закладу – на придбання чогось потрібного чи дрібний ремонт.

Сьогодні хочемо відмітити лідера серед навчальних закладів м. Бровари. Наприкінці зими серед дошкільних навчальних закладів Броварів було проведено акцію зі збору макулатури. І, хоча ДНЗ – це зазвичай небагато людей, а приймають участь в таких акціях насамперед батьки діток, які відвідують   садочок, у нас визначився лідер.

Вітаємо ДНЗ «Барвінок! 

 

Ви є прикладом для інших навчальних закладів. Адже з такою екологічно свідомою позицією, яку займає заклад, коли серед дітей проводяться бесіди та навчальні заняття з сортування відходів – виховують нове покоління. Такі діти, які звісно стануть дорослими,  своїм прикладом будуть показувати своїм діткам правильне поводження з відходами.

А  нещодавно майбутні випускники Броварського НВК виступили з ініціативою про проведення загальношкільної акції.

 

 

Учні початкової школи підтримали ініціативу своїх старших товаришів. Активно долучилися до збору вторинної сировини (пластикові пляшки, макулатура…) під гаслом: «І чисте довкілля, і наше комфортне дозвілля».

Діти з дорослими мають мрію, і вже 16 квітня ними було відправлено на переробку першу партію сировини, що дало змогу зібрати кошти на перший омріяний стілець!

Тож, поставте мету і невеличкими кроками йдіть до неї!

А «ВТОРМА» зі свого боку – допоможе вам у досягненні вашої мрії!