Історія

Історія компанії «БРОВАРИ-ВТОРМА» бере свій початок з 2003 року, коли, пройнявшись ідеєю чистої екології, з'явилося підприємство з діяльністю продажів і закупівлі вторинної сировини.

В умовах кризи ринкової економіки України і неврегульованого розвитку бізнесу багато компаній, які працювали з вторинною сировиною, розорялися. Завдяки енергії і цілеспрямованості менеджменту, правильно обраної і реалізованої стратегії, а також якості послуг, підприємство «БРОВАРИ-ВТОРМА» вистояло, що стало основою для його подальшого розвитку.

Поступово компанія «БРОВАРИ-ВТОРМА» розширювалася: закуповувалося і постійно оновлювалося устаткування з пакування сировини і дробленню полімерів, удосконалювалися виробничі процеси, логістика, система продажів і мотивації, в маси впроваджувалася ідея роздільного збору сміття, що дозволило компанії піднятися на новий рівень свого розвитку.

Значне збільшення об'ємів послуг компанії, відповідність їх якості і рівня технологій абсолютно усім вимогам замовників дозволили компанії посилювати свою конкурентоспроможність, стабілізувати ринкову долю і створити фінансові можливості для наступного етапу розвитку - відкриття філіалів в Чернігові, Білій ЦерквіХерсоні, Ніжині та Львові.

Нині компанія «БРОВАРИ-ВТОРМА» стала сучасним підприємством, що спеціалізується на закупівлі і продажу вторинної сировини, переробці і утилізації відходів. На  сьогодні ми маємо власний автопарк техніки і більше 100 кваліфікованих фахівців. Сьогодні компанія «БРОВАРИ-ВТОРМА»  займає стійку позицію на українському ринку у сфері управління різними видами відходів.

Звичайно ж, компанія «БРОВАРИ-ВТОРМА» не зупиняється на досягнутому і активно просуває найпрогресивніші ідей чистої екології і культури роздільного збору сміття. Має місце постійний процес вдосконалення технічного устаткування по переробці вторинної сировини, а також розвиток аутсорсингу для зміцнення лідируючих позицій на українському ринку управління відходами і реалізації виходу на міжнародний рівень.