Становлення та розвиток компанії "Вторма"

Компанія «ВТОРМА» розпочала роботу в 2003 році, коли, перейнявшись ідеєю "чистої екології", засновники компанії прийняли рішення створити підприємство, яке закуповує і продає вторинну сировину.

У періоди занепаду ринкової економіки і не упорядкованого становлення бізнесу, кожна третя фірма, що працює з вторинною сировиною, збанкрутувала. І лише правильна стратегія маркетингу, вірно підібрана і реалізована лінія розвитку, а також якість послуг «ВТОРМА» дозволило підприємству вистояти.

Поступово «ВТОРМА» розширювалася: закуповувалося і оновлювалося обладнання по кіповці сировини і дробленню полімерів, удосконалювалися виробничі процеси, логістика, збут і мотивація персоналу, в маси впроваджувалася ідея роздільного збору сміття, що дозволило компанії піднятися на новий рівень.

Збільшення обсягів послуг "Вторма", співвідношення якості і рівня технологій технічним умовам і потребам клієнтів дозволили компанії збільшити конкурентоспроможність, стабілізувати ринкову частку і посилити грошові можливості для подальшого кроку становлення - відкриття філій в м.Бровари, м.Київ, м.Чернігів, м.Біла Церков, м.Миколаївм.Борисполі, м.Херсон, м.Прилуким.Ніжин та м.Львів.

Зараз «Вторма» стала підприємством, яке спеціалізується на закупівлі вторсировини, його переробці та оптовій реалізації. Сьогоднішня "ВТОРМА" це більше двохсот працівників,  власний автопарк "Вторма", а також техніка і обладнання для вторинної сировини.

Так, сьогодні «Вторма» займає стабільну позицію на українському ринку управління різними видами відходів.

Для закріплення досягнутих результатів на українському ринку поводження з відходами та виходу на міжнародний рівень, «ВТОРМА» планує просувати сучасні ідеї чистої екології і культури роздільного збору сміття, покращувати технічне оснащення по переробці вторинної сировини і вдосконалювати послуги аутсорсингу.