Переваги

Сьогодні компанія «БРОВАРИ-ВТОРМА» є однією з провідних організацій в Україні, яка веде свою діяльність в таких напрямах, як прийом, закупівля, переробка та утилізація вторинної сировини і виробничих відходів. Діяльність компанії «БРОВАРИ-ВТОРМА» відрізняється рядом переваг, що дозволяють нашим Клієнтам придбати сильного партнера, який чітко виконує свої зобов'язання. До таких переваг ми відносимо:

1. Величезний досвід роботи. Наша компанія працює на ринку України з 2003 року, коли бізнес переробки вторинної сировини і промислових відходів тільки починав зароджуватися, і за прйдений час накопила великий позитивний досвід роботи: спираючись на сучасні технології, ми змогли налагодити і оптимізувати всі основні бізнес-процеси.

2. Законодавча основа бізнесу. Напрям переробки вторинної сировини і промислових відходів дуже жорстко регламентується законодавством України, у зв'язку з чим нами було отримано повний пакет дозвільної документації на усі види діяльності. З найпершого дня ми працюємо повністю у правовому полі України.

3. Наявність власної матеріально-технічної бази. Виробничі майданчики, спеціалізоване устаткування з обробки вторинної сировини і відходів виробництва, складські і виробничі площі, парк автомобілів і штат кваліфікованих співробітників дозволяють здійснювати комплексний підхід в роботі з відходами.

4. Багатогранність діяльності. Наша компанія спеціалізується по декількох напрямах, що дає можливість постійно удосконалювати наші технології переробки і професіоналізм фахівців, тим самим забезпечуючи унікальне вирішення Вашої проблеми за розумною вартістю.

5. Контроль якості. Технічні умови, розроблені нашою компанією дають можливість нам контролювати, а Вам бачити: вагу, дату, філіал і прізвище працівника, відповідального за продукцію.

6. Бездоганна репутація. У практиці роботи нашої компанії відсутні судові претензії, пов'язані з виконанням зобов'язань перед Замовником. Ви можете отримати рекомендації від різних підприємств, організацій, логістичних центрів і дистриб'юторів, що вибрали компанію «БРОВАРИ-ВТОРМА» в якості постачальника послуг з прийому, переробки і утилізації вторинної сировини і виробничих відходів.